עגלת המבורגר לאירועים

דוכן המבורגר לאירועים טעימים במיוחד

חברת Foodcarts מתמחה בהשכרת סוגים שונים של דוכני אוכל, לרבות דוכני מזון רחוב שאהוב על כולם כמו דוכן פלאפל, שווארמה או נקניקיות. בין היתר החברה מספקת לאוהבי הבשר דוכני המבורגר לאירועים עם בשר משובח ושלל תוספות, ועבור מחירים מצוינים.

דוכני המבורגר משובחים

עימנו תזכו בדוכן המבורגר לאירועים איכותי וטעים שיהפוך לאטרקציה מרכזית בקרב מוזמנים צעירים ומבוגרים כאחד. מדובר למעשה בשלושה סוגי עגלות לבחירה, של מיני המבורגר במשקל חמישים גרם בשר בקר במנה, דוכן המבורגר במשקל של מאה גרם בשר במנה, ודוכן רד בורגר עם מאה חמישים גרם של בשר איכותי. ההמבורגרים יוכנו במקום לעיני המוזמנים על גבי פלטה לוהטת. הם ייצלו על פי בקשת האורחים בכל מידת עשייה מבוקשת ויוגשו בתוך לחמנייה טרייה וטעימה עם תוספת של פרוסות עגבנייה, עלה חסה, חמוצים, חרדל, קטשופ, רוטב ברביקיו ומיונז.

עמדת מזון מהיר ומשובח למגוון צרכים ואירועים

עגלת המבורגר לאירועים תעניק לכם עמדת מהירה להכנת מנות בשר משובחות שכולם אוהבים. תכונות אלו הופכות סוג זה של עגלות מתאים לסוגים רבים ושונים של אירועים פרטיים ועסקיים, בכל קנה מידה ולכל גיל:

פינגר פוד- העגלה מעולה לאירוע בסגנון פינגר פוד השם דגש על מנות קטנות, שאינן נדרשות בעריכת שולחן. את המנות ניתן לאכול בעמידה או ישיבה במקומות שונים באירוע ותוך כדי שיחה עם אורחים נוספים.

  • אוכל מהיר- העגלות מעולות לאירועים שבהם לאורחים אין זמן או סבלנות לחכות לאכילת מנה עיקרית על גבי צלחת, כמו למשל בימי עיון או ירידים.
  • אוכל לילדים- דוכן המבורגר מתאים לכל אירוע שיש בו הרבה ילדים ובני נוער, אשר אוכל מורכב ומסובך פחות מושך אותם ואילו מנת המבורגר טעימה תהפוך לאטרקציה מבוקשת עבורם. מדובר באירועים כדוגמת ימי הולדת, מסיבת בר ובת מצווה, מסיבות סוף שנה, אירועי קהילה, חתונות ועוד.
  • אירוע בטבע- מי שמתכנן אירוע בחוץ בטבע נדרש בפתרונות הסעדה הולמים שמצד אחד פשוט וקל להכינם ולאוכלם, ומצד שני שומרים על איכות ורמה קולינארית גבוהה.

הזמנת דוכן המבורגר לאירועים

להזמנת דוכן המבוגר לאירועים במחיר משתלם, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת פודקארטס בטלפון 053-7570078