עגלת גלידות לאירועים – אטרקציה מנצחת!

בתור חברה מובילה בתחום הקייטרינג, הפקת האירועים ודוכני המזון אנו מציעים קשת רחבה של דוכנים לקינוחים ופינוקים: פנקייק, וופל בלגי, שערות סבתא, ברד, פנקייק הולנדי מיני, פופ קורן, ברד, יוגורט, שייקים טבעיים ועוד הרשימה ארוכה. אחת האפשרויות המומלצות ביותר לעונה החמה היא להזמין עגלת גלידה לאירועיםו ליהנות מטעמים משובעים וממחמאות מהאורחים שלכם.

לאילו אירועים יכולה להתאים עגלת גלידות

אנשים מזמינים מאיתנו עגלות גלידה לאירועים בכל רחבי הארץ ומכל סוג. כך למשל, מדובר באטרקציה נהדרת לימי הולדת עם הרבה מוזמנים, כאשר רוצים לפנק את הצעירים שבחבורה שפשוט לא יאמינו שמחלקים גלידה בחינם. הדבר נכון לגבי ימי הולדת לילדים שנערכים בחצר הבית, בבריכה של היישוב או בכל מקום פתוח אחר, והן לגבי ימי הולדת עגולים למבוגרים כאשר מזמינים את המשפחה המורחבת. בנוסף, מזמינים מאיתנו עגלת גלידה לאירועים של חברות, כמו למשל ימי כיף וגיבוש לצוותי עובדים, אירועי השקה וקידום מכירות, וכדומה. זוהי הזדמנות נהדרת לפנק את העובדים או הלקוחות הפוטנציאליים, ולהראות להם שיש כאן חברה שיודעת להשקיע בהם ולהמתיק את יומם. כמובן שעגלות גלידה מתאימות לעוד הרבה אירועים נוספים, החל מבר מצווה ועד לחתונה – הכל לפי ההעדפות האישיות, הרכב המוזמנים, מקום האירוע ועונת השנה.

שילובים עם דוכני מזון נוספים

אין ספק שעגלת גלידה באירוע מהווה אטרקציה מעולה ומשאירה טעם טוב בפה מכל ההתרחשויות וההתרגשות. בדרך כלל מזמינים את העגלות מאיתנו בקיץ אך כידוע בישראל גם עונות המעבר יכולות להיות חמות למדי, ואכן גם באירועים בסתיו ובאביב אנו מגישים את הטעמים הנהדרים ואת התוספות המצוינות לאורחים. חשוב לציין שעגלת הגלידה משתלבת נהדר כקינוח עם הרבה דוכנים נוספים שאנו מציעים, ואם אתם מתלבטים לגבי ההרכב הנכון עבורכם נשמח לסייע בבחירה. יש לנו ניסיון עשיר בהפקת אירועים ואנו בהחלט רוצים להקשיב לחלומות ולחזון שלכם לגבי האירוע על מנת לתת המלצות, לעזור בבנייה שלו, או להרים אותו בעצמנו ולשחרר אתכם מהטרחה.

להזמנה של עגלת גלידה

לפרטים נוספים על עגלות גלידה לאירועים מחיר והתאמה עבורכם, וכן לביצוע הזמנות, פנו אלינו בטלפון 053-7570078 או במייל foodcarts@012.net.il.