כל הסיבות להזמין טאבון נייד לאירועים

חברת Food cartsמתמחה בהפקת אירועים, קייטרינג ודוכני מזון, ובין היתר מעמידה לרשות לקוחותיה טאבון נייד לאירועים באיכות גבוהה ובעיצוב נאה. באמצעות הטאבון אנו מכינים עבור אורחי האירוע שלכם מגוון מאכלים טעימים בסגנון ים תיכוני, כדוגמת פיתות נימוחות, פוקאצ'ות טריות ומעוררות תיאבון, וכמובן גם פיצות עסיסיות ואישיות שלא מפסיקות לקצור חמאות.

למה כדאי להזמין טאבון לאירוע?

בתור חברה המתמחה בהפקת אירועים ובדוכני מזון אנו מעמידים לרשותכם קשת רחבה של דוכנים בשלל סוגים ומאכלים וכמו כן באמתחתנו אטרקציות שונות המתאימות לילדים. טאבון לאירועים מצטרף בכבוד לרשימה ולמעשה מהווה אטרקציה בפני עצמו. קודם כל, מפני שריחות המאפים המוכנים בו מגיעים אל האנשים, מעוררים בהם סקרנות ועניין, ומגרים את בלוטות הטעם. עם ההתקרבות אל הטאבון המהודר, שלא פעם מושך אליו צופים רבים, אפשר לראות כיצד אנו מכינים בתוכו את הפיתות, הפוקאצ'ות והפיצות שאין ילד או מבוגר שלא אוהב.

לאילו אירועים מתאים הטאבון?

טאבון נייד לאירועים מתאים לכל סוג של אירוע שרוצים לתת לו נופך מיוחד וניחוח נהדר, עם מאכלים שמתאימים לכל הגילאים. כך לדוגמא, הטאבון יהווה אטרקציה נהדרת למפגש קולינרי בעת ימי גיבוש וכיף של חברות וועדי עובדים, בבר מצווה שנערכת בגן אירועים או בחיק בטבע, במסיבת יום הולדת שעורכים לילדים או מבוגרים בחצר הבית, וגם לאירועי רחוב ביישובים ובערים, לחתונות ועוד. יש לציין שמכיוון שהתנור עובד על גז הוא אינו פולט עשן ואינו יוצר כל הפרעה מבחינה זו, בעוד החום הגבוה שנוצר בחלל האפייה הוא האחראי על אפיית מוצרי הבצק השונים.

מה אפשר להכין עם טאבון נייד?

בעזרת טאבון לאירועים אנו מכינים קשת רחבה של מאכלים בשלל טעמים, ובעיקר פיתות, פוקאצ'ות ופיצות. המגוון העשיר של הטעמים מושג על ידי תוספות שונות שאנו מוסיפים למאכלים, בהתאם להזמנות וההעדפות שלכם, כמו למשל תוספת זעתר על הפיתות שאפשר למרוח עליהן חומוס, לבנה וממרחים נוספים. על הפיצות אפשר להניח זיתים, מוצרלה מגורדת, תירס ופטריות, ועל הפוקאצ'ות ישנן תוספות רבות מאוד החל מעגבניות מיובשות ועד לממרח פסטו וזיתים.

הזמינו טאבון לאירוע הבא שלכם

להזמנת טאבון נייד לאירועים ודוכני מזון נוספים, ולקבלת פרטים וייעוץ מקצועי בנושא,פנו אלינו בטלפון 053-7570078 או במייל foodcarts@012.net.il.