השכרת עגלות גלידה ואטרקציות נוספות

חברת Foodcarts משכירה מגוון רחב של דוכנים, עגלות ואטרקציות לאירועים שונים, ומתמחה גם בהפקתם המלאה מאלף ועד תו. בין היתר אנו מציעים עגלות גלידה להשכרה המתאימות לאירועים כמו ימי הולדת, אירועי חברה, בר מצווה ועוד המון חגיגות.

אטרקציות למסיבה מושלמת

השכרת עגלת גלידה תעניק לכם אטרקציה נהדרת המושכת אליה את הילדים והמבוגרים כאחד, ואם האירוע מתקיים ביום חם היא מצוינת להורדת הטמפרטורות. בנוסף לאפשרות של עגלת גלידה להשכרה אנו מספקים עוד מגוון דוכני קינוחים מפנקים וטעימים במיוחד, למשל דוכן פופ קורן, שערות סבתא, וופל בלגי, פנקייק ועוד. ואם לא די בכך, תוכלו להשכיר מאיתנו אטרקציות מעולות לילדים ולצעירים בנפשם, כמו שולחן סנוקר, בריכת קצף, שולחן כדורגל, שולחן הוקי ומתנפחים. עם הדוכנים הללו ניתן ליצור שילובים מוצלחים ומנצחים, למשל להביא בריכת קצף למסיבת יומולדת ביום קיץ חם, וכשיוצאים ממנה ניגשים מייד אל עגלת גלידה מפתה שמציעה מספר טעמים ותוספות שכולנו אוהבים.

פתרון מושלם גם לבר ובת מצווה

חשוב לדעת כי השכרת עגלות גלידה מתאימה למגוון רחב מאוד של אירועים בכל עונות השנה. דוגמא נאה לכך מהוות חגיגות בת או בר מצווה שבהן יש לא מעט משתתפים המתחלקים לקבוצות גיל שונות. במקרה זה סוגיית המזון אינה כה פשוטה ולפעמים צריך לשבור את הראש מה יאהבו מוזמנים בני גיל הזהב, לעומת מה שיאהבו בני נוער או ילדים קטנים. אבל מה שבטוח, עם עגלת גלידה אין בעיות. מדובר בקינוח שכולם אוהבים והאורחים יבואו לקבל את המנה שלהם בכוס או בוופל עם הטעם המועדף והתוספות שבחרו – קוקוס, סירופ מייפל, סירופ שוקולד, אגוזים וכדומה.

בואו לבנות אירוע נהדר!

אנו עומדים לרשותכם עם הרבה הצעות, המלצות וידע שצברנו על עגלת גלידה לאורך שנים של הפקת אירועים. אם יש לכם התלבטות לגבי אטרקציות, דוכני מזון או קינוחים שמתאימים לאירוע, ואם אתם רוצים עזרה בהפקתו, אנו נשמח לסייע בכל דרך ולהפוך את האירוע שלכם למוצלח ומיוחד במינו.

לפרטים נוספים על עגלות גלידה, דוכנים ואטרקציות נוספות פנו אלינו בטלפון 053-7570078 או במייל foodcarts@012.net.il.