הכל על השכרת טאבון לאירועים

מזה שנים שאנו ב- Foodcarts מתמחים בתחום דוכני המזון והפקות האירועים, ומאחורינו מאות לקוחות ואלפי אורחים שבעי רצון משירות מעולה, מאכלים נהדרים, אטרקציות מקסימות ואירועים יוצאי דופן. ברשותנו מגוון עצום של דוכני מזון לאירועים ובין היתר אנו מציעים השכרת טאבון לפיתות, פיצות, פוקאצ'ות ועוד הרבה מאפים ים תיכוניים כיד הדמיון הטובה עליכם.

כמה מילים על הטאבון

אם אתם מתעניינים באפשרות של השכרת טאבון לאירועים כדאי שתדעו עליו מספר עובדות בסיסיות. ראשית, הטאבון מהווה כבר שנים רבות אמצעי אפייה בסיסי במדינות הים התיכון, ולמעשה כבר בתרבויות עתיקות היו משתמשים בטאבונים הבנויים מאבן, בוץ וחמר שנסתיימו בצורת חרוט עם ראש קטום. אל החלל התחתון של הטאבון ניתן היה להכניס עצים ובכך לחמם את חלל האפייה לטמפרטורה המתאימה. יחד עם זאת, השכרת טאבון בימינו אינה מבוססת על הטכניקות הישנות, אלא מדובר במוצר מקצועי, גדול ואיכותי הפועל על גז, שבו אפשר להשתמש גם בתוך הבית אם כי לרוב משתמשים בו בסביבה חיצונית, כמו חצרות, גני אירועים, בחיק הטבע ובאירועי רחוב שונים.

כפי שאמרנו, בטאבון אפשר להכין מגוון מאפים, החל מלחם ועד לסמבוסק, אך מביני דבר יודעים להכין עליו גם תבשילים שונים כמו דגים, קדרות ובשרים בבישול איטי או מהיר. הסוד הוא כמובן שמירה על טמפרטורה נכונה של הטאבון לאורך זמן. על כל פנים, כל מי שעוסק בתחום הקייטרינג, דוכני המזון והפקת האירועים יודע שבעת האחרונה זוכים הטאבונים לעדנה מחודשת, וישראלים רבים מגלים את ההנאה שבהכנת מאפים עימם באירועים שונים.

עוזרים לכם להפיק את כל האירוע

מלבד השכרת טאבון תוכלו לקבל מאיתנו עוד מגוון רחב של שירותים ודוכנים, ואנו נשמח לסייע לכם בתכנון האירוע מתחילתו עד סופו. ברשותנו ניסיון רב ועשיר בהפקת אירועים ואנו מסוגלים להרים אותם מאלף ועד תו, או להגיש כל עזרה בה תחפצו. בין אם מדובר בחתונה, יום הולדת, בר מצווה, אירועי חברה, ימי עובדים וגיבוש – אנו כאן בשבילכם באווירה נעימה, משפחתית ותומכת להרמת אירוע ייחודי, מקורי וטעים מאוד.

להשכרת טאבון לאירועים

להשכרת טאבון לאירועים ודוכני מזון נוספים, ולקבלת פרטים וייעוץ מקצועי בנושא,פנו אלינו בטלפון 053-7570078 או במייל foodcarts@012.net.il.