דוכני מזון לאירועים מחיר

דוכני מזון במחירים משתלמים

מבקשים להזמין דוכני מזון לאירועים במחירים משתלמים? אם תערכו עבור דוכני מזון השוואת מחירים בין בתי עסק מובחרים, תגלו שחברת Foodcarts מציעה מחיר משתלם ביותר עבור מגוון עשיר ואיכותי של דוכני מזון.

דוכני מזון משתלמים למגוון צרכים

דוכני מזון מספקים אופציית אירוח נפלאה ומיוחדת במחיר זול ומשתלם עבור מגוון סוגי אירועים. חברתנו מספקת דוכני מזון לאירועים במחיר כדאי, בין היתר עבור ימי הולדת, חגיגות בר ובת מצווה, חתונות, אירועי חברה, ימי כיף וגיבוש, ימי כיף לילדים, אירועי קהילה, אירועי שטח, השקות, קידום מכירות תערוכות ועוד.

מה קובע את מחיר דוכני המזון

יש לדעת כי עבור דוכני מזון המחירים אינם אחידים והם מוכתבים על ידי מספר פרמטרים:

  • סוג דוכן מבוקש- לכל דוכן אוכל יש תמחור משלו המושפע מסוג מוצרי המזון הנדרשים להכנתו ומורכבות הכנתם. כך למשל, יש הבדל בין עלות דוכן תירס חם לדוכן של מיני המבורגר או קרפ צרפתי.
  • כמות אורחים- כמות האורחים המוזמנים לאירוע משפיעה על כמות האוכל שהדוכן מספק ובכך היא כמובן גם משפיעה על מחירו.
  • מספר דוכנים- מספר הדוכנים המבוקש באירוע משפיע על מחיר השכרתם. יחד עם זאת, ככול שיש צורך ביותר דוכנים ויותר מוצרי מזון, ממוצע המחיר יותר זול.
  • גיל סועדים- תמחור האירוע משתנה גם בהתאם לגיל המוזמנים וההעדפות הקולינאריות שלהם. כך למשל, בדרך כלל דוכני אוכל לילדים מבוססים על מוצרים יותר פשוטים כמו פופקורן ונקניקיות, בעוד קהל מבוגר מבקש אוכל יותר יקר ומתוחכם כמו נקניקיות צ'וריסוס או בר גבינות ויין.
  • אופי האירוע- גם אופי האירוע משפיע על סוג המנות המבוקשות ומחירן, בין אם מדובר באירוע יוקרה או אירוע עממי ופשוט.
  • אופן הגשה- במידה ויש צורך בדוכן מאויש עם עובד מקצועי המכין את מנות האוכל, עלות הדוכן עולה בהתאם.
  • זמן הכנה- גם זמן ההכנה משפיע על עלות הדוכן, בין אם מדובר במנות שכבר מוכנות ויש רק להגישן כמו בדוכן גלידות, או מנות שיש להכין לכל סועד כמו בדוכן וופל בלגי.

הזמנת דוכני מזון

להזמנת דוכני מזון לאירועים במחיר משתלם, ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת פודקארטס בטלפון 053-7570078