דוכן קרפ צרפתי לאירועים מתוקים ומיוחדים

מעוניינים להעניק לאירוע הבא שלכם נגיעה אירופאית מעודנת ומתוקה? אם כן, תנו לנו לספר לכם על דוכן קרפ צרפתי לאירועים התופס מקום של כבוד בדוכני הקינוחים של Foodcarts.

ללקק את האצבעות ולרוץ לקחת עוד

אם אתם עדיין לא יודעים, קרפ צרפתי מזכיר במידה רבה את הפנקייק או הבלינצ'ס מבחינת המרקם והמראה המתקבל, אם כי ישנם הבדלים הניכרים גם במילויים המקובלים. בכל מקרה, הבסיס נוצר על ידי שכבה דקיקה יחסית של בצק שאותו מערבבים עם מים או חלב, ולאחר הטיגון על הפלטה אפשר למרוח עליו מגוון תוספות כמו שוקולד לבן, ריבת חלב, שוקולד אגוזים, שוקולד חום-לבן, קוקוס, סוכריות צבעוניות, בוטנים ושוקולד השחר. התוצאה המתקבלת היא תאווה לעיניים ולחיך, כאשר מרבית האנשים נוהגים לגלגל את הקרפ עם התוספות בפנים ולאכול אותו כשהוא מגולגל.

לאילו אירועים מתאים דוכן קרפים

אנו מביאים דוכן קרפ צרפתי לאירועים מסוגים רבים ושונים ברחבי הארץ. כך לדוגמא, זהו דוכן נפלא עבור אירועים קהילתיים שמתקיימים ביישובים, מועצות אזוריות וערים, כגון פסטיבלים וחגיגות יום העצמאות. כמו כן, מדובר בדוכן נהדר עבור אירועים משפחתיים גדולים כמו חתונה ובר מצווה, כאשר רוצים לתת להם נגיעה מיוחדת ומתוקה שאיש לא יסרב לה. יש לציין כי הדוכן יכול לעבוד במקביל או במקום מגוון דוכנים אחרים שיש לנו להציע עבור קינוחים. כך לדוגמא, ניתן להזמין מאיתנו דוכן וופל בלגי טעים וחם, שכמו את הקרפים אנו אופים אותו במקום לעיני האורחים ולבקשתם, בעודו שולח בכל האזור ניחוחות נעימים ומגרים. דוגמא נוספת שמגיעה גם היא מאירופה היא דוכן צ'ורוס ספרדי מקורי, המאפשר לאורחים להתענג על אצבעות בצק מטוגנות עם מגוון תוספות כמו סוכר קינמון, סירופ מייפל, סירופ שוקולד, סוכר ועוד. ויש לנו עוד הרבה אפשרויות אחרות בשבילכם, החל מדוכן גלידות, דרך עגלת קרטיבים, בר מוזלי ויוגורט, ועוד הרשימה ארוכה

להזמנה של דוכן קרפ צרפתי ודוכנים מתוקים נוספים שלנו, פנו אלינו בטלפון 053-7570078 או במייל foodcarts@012.net.il.