דוכן פנקייק לאירועים

בחירת דוכן פנקייק לאירועים – קינוח מתוק

Foodcarts מציעה לכם מגוון איכותי של דוכני קינוחים לאירועים, הכוללים גם בר דוכן פנקייק, דוכן של ופל בלגי, קרפ צרפתי, פנקייק הולנדי ועוד. מעדנים אלו מוכנים במקום לעיני האורחים על גבי פלטה חמה והם מוגשים חמים עם מגוון תוספות לרבות סירופ שוקולד, סירופ מייפל, סוכריות, בוטנים, קוקוס ועוד.

מקורן של החביתיות

החביתיות המכונות בעברית גם חמיטות, הינן בלילות על בסיס קמח עם נוזל וביצים. בכל מקום בו הן נאכלו הן זכו לכינוי שונה ולגרסה אחרת להכנתן: בצרפת קראו להן קרפ, בארה"ב ואנגליה פנקייק, בגרמניה הן כונו בלינצ'ס וברוסיה בליני. הן אוזכרו לראשונה כבר בימי יוון העתיקה שם הגישו אותן לארוחות בוקר עם קמח, יוגורט, דבש ושמן זית. מאז חביתיות נפוצו בכל רחבי העולם במדינות אירופה ואמריקה ואף במזרח הרחוק.

אז באיזה דוכן מתוק לבחור?

מתלבטים אם לבחור דוכן פנקייק לאירועים, דוכן של מיני פנקייק הולנדים, וופל בלגי או אולי קרפ צרפתי? בכדי לסייע לכם בבחירה ולהבין את ההבדלים הדקים בין כל קינוח, לפניכם מעט מידע אודות מנות מתוקות, חמות וטעימות אלו:

  • בר דוכן פנקייק- אנו מספקים דוכן עם פנקייק טעים וחם המוגש בתוספת של סירופ מייפל, סירופ שוקולד, סוכריות, קוקוס ובוטנים. פירוש השם Pancake הינו עוגת מחבת והוא ניתן לגרסה אנגלית של חביתיות, כאשר בגרסה האמריקאית נוספה לבלילה אבקת סודה לשתייה שהפכה אותה להרבה יותר תפוחה ואוורירית.
  • מיני פנקייק הולנדי- פנקייקים קטנים, דקים, חמים ומתוקים המוכנים למעשה פּאנֶקוּק, המוגשים על ידינו עם תוספות של סירופ מייל, סירופ שוקולד, אבקת סוכר, בוטנים, סוכריות צבעוניות וקוקוס.
  • וופל בלגי- וופל בלגי נפוץ דווקא בארה"ב כארוחת בוקר אהובה. הוא עשוי מתערובת קלה המותפחת על ידי סודה לשתיה, שנאפת במחבת ייחודית עם תבנית של ריבועים. אנו מגישים ופל חם שנאפה במקום ומוגש עם סירופ שוקולד, או עם סירופ מייפל, בוטנים, סוכריות וקוקוס.
  • קרפ צרפתי- Crêpe הינו מאפה צרפתי שעשוי מבלילה דומה לזו של פנקייק רק שאין בה שמרים, מה שהופך אותו לחביתית דקיקה ופריכה שניתן למלא בשלל תוספות מתוקות. אנו מספקים דוכן של קרפ צרפתי דק, חם וטעים המוגש עם מגוון תוספות של שוקולד לבן, שוקולד אגוזים, ריבת חלב, שוקולד שחר, בוטנים, סוכריות צבעוניות ועוד.

הזמנת דוכן פנקייק לאירועים

להזמנת דוכן פנקייק לאירועים, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת פודקארטס בטלפון 053-7570078 או במייל foodcarts@012.net.il.