דוכן גלידה לאירוע – הכי טעים והכי כיף שיש

בפודקארטס ממתין לכם מגוון רחב ועשיר של דוכני מזון וקינוחים, אותם אנו מתאימים לאירוע בהתאם להעדפות שלכם. אחד הדוכנים המבוקשים ביותר שלנו הוא דוכן הגלידה, ויש סיבות טובות מאוד לכך.

למה כדאי להזמין דוכן גלידה לאירוע?

קודם כל, חשוב שתדעו כי דוכן גלידה לאירועים שלנו מבוסס על עד חמישה טעמים, וכולל גלידות איכותיות ומעולות שאנו מגישים ביד רחבה ומכל הלב. את הגלידות מגישים בכוסות או בוופל שהילדים בדרך כלל אוהבים, וזאת עם תוספות שונות כמו אגוזים, סירופ שוקולד, סירופ מייפל, קוקוס וסוכריות צבעוניות. יש כמה יתרונות שאתם מקבלים עם הזמנת דוכן גלידה לאירוע שלכם, למשל:

  • מצננים את הקיץ – כפי שכולנו יודעים ישראל היא מדינה חמה למדי, שלא לדבר על חודשי הקיץ. כאשר מקיימים אירוע בעונה החמה, ובוודאי אם הוא נערך מחוץ לבתים ממוזגים, צריך לחשוב על כל דרך שבה אפשר לצנן את האורחים באופן נעים וכיפי. אחת האפשרויות היא כמובן דוכן גלידה שמקרר את הבטן ואת הראש, ולכן הוא כה פופולארי. יחד עם זאת, חשוב לציין שדוכני גלידה מבוקשים לכל אורך השנה, ולא מעט אנשים נוהגים להזמינם גם בעונות המעבר ואף בחורף.
  • מה שכולם אוהבים – קשה למצוא ילד או מבוגר שיהיה מוכן לוותר על גלידה בכוס או בוופל. לעיתים קרובות באירועים כמו בר מצווה וימי הולדת צריך למצוא את האיזון בין מאכלים שמדברים יותר למבוגרים ואילו שיותר אהובים על ילדים, אבל עם דוכן גלידה ממש לא צריך לשבור את הראש. הוסיפו לכך גלידות איכותיות בטעמים משובחים שאנו מגישים ותבינו למה הצלחת הדוכן מובטחת.
    האם גם לכם מתאים דוכן גלידה?

לאורך שנים של התמחות בהפקת אירועים, קייטרינג ודוכני מזון צברנו ידע והבנה מצוינת לגבי הצרכים של אירועים שונים, לרבות הדוכנים שמתאימים יותר ופחות עבורם. כדי להבין האם דוכן גלידה מתאים גם לאירוע שלכם נשמח לשבת עימכם ולהבין את המאפיינים המרכזיים שלו, כגון מספר המשתתפים, גילאים, העדפות קולינריות, עונה בשנה, מיקום האירוע וכדומה. לפי מאפיינים אלו ונוספים נוכל להמליץ לכם על הדוכנים הטובים והמתאימים ביותר, ובמידת הצורך נספק גם שירותי הפקה מקיפים.

לצפייה בדוכנים לחצו כאן

להזמנה של דוכן גלידה

לפרטים נוספים על דוכן גלידה לאירועים מחיר והתאמה עבורכם, וכן לביצוע הזמנות, פנו אלינו בטלפון 053-7570078 או במייל foodcarts@012.net.il.